Syntynyt leipomaan.
Leipomo Salonen | Turku

Leipomo Salonen Oy | Turku

Vähäheikkiläntie 59 | 20810 Turku

Vaihde Turku: 02 274 3700

Kahvio Turku: 02 274 3740

Henkilön kuva | Leipomo Salonen Oy

Juha Salonen

Toimitusjohtaja

0400 546 862

juha.salonen@leipomosalonen.fi

Henkilön kuva | Leipomo Salonen Oy

Tuula Vainio-Syrjälä

Markkinointipäällikkö

0400 531 721

tuula.vainio@leipomosalonen.fi

Henkilön kuva | Leipomo Salonen Oy

Maarit Haapamäki

Markkinointisihteeri

02 274 3722

maarit.haapamaki@leipomosalonen.fi

Henkilön kuva | Leipomo Salonen Oy

Kristiina Mannermaa

Avainasiakaspäällikkö

040 158 1544

kristiina.mannermaa@leipomosalonen.fi

Henkilön kuva | Leipomo Salonen Oy

Jussi Vuori

Tuotantopäällikkö

02 274 3732

jussi.vuori@leipomosalonen.fi

Henkilön kuva | Leipomo Salonen Oy

Raisa Lundell

Tuotepäällikkö

02 274 3736

raisa.lundell@leipomosalonen.fi

Henkilön kuva | Leipomo Salonen Oy

Keijo Häkkinen

Logistiikkapäällikkö

02 274 3730

keijo.hakkinen@leipomosalonen.fi

Henkilön kuva | Leipomo Salonen Oy

Rauno Tuominen

Talouspäällikkö

02 274 3723

rauno.tuominen@leipomosalonen.fi

Henkilön kuva | Leipomo Salonen Oy

Laura Marin

Asiakaspalvelu

02 274 3721

Leipomo Salonen | Järvenpää

Leipomo Salonen Oy | Järvenpää

Emalikatu 9 | PL 70 | 04410 Järvenpää

Vaihde Järvenpää: 09 774 6620

Henkilön kuva | Leipomo Salonen Oy

Tea Hapulahti

Aluepäällikkö

044 767 6530

tea.hapulahti@leipomosalonen.fi

Henkilön kuva | Leipomo Salonen Oy

Tanja Rauhala

Avainasiakaspäällikkö

040 509 3667

tanja.rauhala@leipomosalonen.fi

Henkilön kuva | Leipomo Salonen Oy

Anne Leino

Avainasiakaspäällikkö

040 501 2620

anne.leino@leipomosalonen.fi

Henkilön kuva | Leipomo Salonen Oy

Susanna Engblom

Asiakaspalvelu

09 774 6620

susanna.engblom@leipomosalonen.fi

Leipomo Salosen myymäläleipomot

Leipomo Salosen myymäläleipomot

Citymarket Kupittaa, Turku
Kakkutilaukset
010 538 7592

Mirjo Hyvärilä
Arkisin: 040 534 5202

Citymarket Jumbo, Vantaa
Arja Hietava
Arkisin: 040 868 4809

Tuotehaku

Tuotenimi
EAN-koodi
Tuoteryhmä
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ota yhteyttä

Ota meihin yhteyttä täyttämällä ja lähettämällä lomake. Kattavampaan kuluttajapalvelulomakkeen pääset täältä.

Maanantai

Lohikeitto L,G
Pesto-perunasalaatti G
Kreikkalainensalaatti L,G

Tiistai

Nakkikeitto L,G
Ohrasalaatti L
Paahtopaistisalaatti L,G

Keskiviikko

Lihakeitto L,G
Thai-riisisalaatti L,G
Kanacaesarsalaatti L,G

Torstai

Helatorstai
Suljettu

Perjantai

Katkarapukeitto L,G
Couscous-appelsiinisalaatti L
Savulohisalaatti L,G